אנחנו באתר caravan4rent רואים חשיבות מרבית במתן שירות שוויוני לכלל הגולשים הלקוחות וכן בשיפור השירות המוצע לגולשים ולקוחות עם מוגבלות ולכן,

אנו עושים את מרב המאמצים להנגשת האתר  https://caravan4rent.co.il/ (להלן: "האתר") וזאת בכדי להפוך אותו לאתר זמין ונגיש עבור בעלי מוגבלויות.

אנו משקיעים משאבים רבים בכדי לספק לכלל הלקוחות שירות נגיש, מקצועי ושיווני וזאת בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח- 1998 ולתקנות אשר הובאו מטעם החוק המדובר. בהתאם לכך, התבצעו כל הפעולות הנדרשות בכדי לבצע התאמות נגישות אשר יסייעו לכל אדם בעל מוגבלות לקבל את השירותים המוצעים לכלל הלקוחות בצורה עצמאית ושוויונית.

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר אשר מאפשר לכל בעל מוגבלות וכן לאנשים מבוגרים לגלוש בנוחות והיעילות ככל הגולשים.

כיצד מונגש אתר האינטרנט?

מטרת ההנגשה היא להפוך את האתר לזמין, ידידותי ונוח יותר עבור משתמשים עם צרכים מיוחדים הנובעים מלקויות קוגניטיביות, מוגבלויות מוטוריות, קוצר ראייה, עיוורון צבעים או עיוורון, לקויות שמיעה וכן עבור אוכלוסייה בגיל השלישי.

במסגרת המאמצים להנגיש את האתר על מנת שיעמוד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות התשע"ג 2013 לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0, התבצעו באתר התאמות מעין:

הבהרה

חשוב להדגיש שהאתר מותאם לכל הדפדפנים הפופולריים גם דרך המחשב וגם דרך הטלפון הסלולרי. על אף שהתבצעו מיטב המאמצים על מנת להנגיש את דפי האתר בצורה הטובה ביותר, ייתכן כי יתגלו חלקים שלא הונגשו כלל או שלא הונגשו כראוי ועל כן, אם נתקלתם בבעיה כלשהי בנגישות, אנא פנו להדר במספר 050-4642477, או במייל [email protected] בצירוף פרטים הנוגעים לבעיה.

צרו איתנו קשר