לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

חוף בצת הוא הצפוני ביותר מבין החופים של מדינת ישראל, כשרבים יטענו שבתנאים האלה ביקור בו הוא כמו קפיצה קטנה לחו”ל. הוא מורכב למעשה משני חופים: חוף מוכרז שמעניק שירותי הצלה, ולצידו חוף פראי ובתולי הרבה יותר.

אם מוסיפים לכך את המיקום האופטימלי של החוף, במרחק נגיעה מראש הנקרה והגן הלאומי אכזיב, מבינים עוד יותר מדוע הוא יכול להיות נקודת המוצא לטיול הצפוני שלכם. זה בדיוק הרגע להציג בפניכם את החניון של חוף בצת, אליו ניתן להגיע גם עם קראוון.

הבעיה: החניון בסיסי מאד

בישראל בכלל, ובאזור הצפון בפרט, יש לא מעט חניונים ללינה בשטח, עם או בלי קראוון. חלק ניכר מהחניונים האלה כולל את התשתית הראויה לאלה השוהים בו, למשל חיבור לחשמל או למים, תאי שירותים, מקלחות, עמדות מנגל וכן הלאה. למרבה הצער, התמונה שמספק החניון של חוף בצת מהבחינה הזו היא די בסיסית, יש שיאמרו אפילו בסיסית מדי.

זהו חניון במובן הבסיסי ביותר שלו: מקום מסודר בו ניתן להחנות את הקראוון למשך מספר שעות, או אפילו ימים. אין כאן תשתיות מיוחדות, וגם לא אפשרות לחבר את הקראוון למים או לחשמל (מה שכן, יש ברז שתייה בה ניתן להשתמש). תאי השירותים שקיימים בחוף בצת ננעלים למרבה הצער בשעות הערב, כך שלא ניתן להשתמש בהם בלינה. אם אין לכם שירותים ומקלחות בקראוון אתם עלולים להיתקע. כך גם במידה שאין לכם ציוד מסוים לצורך הלינה, על רקע העובדה שאין באתר מרכז שירות למטייל. יש אמנם את המזנון של חניון בצת, אבל המבחר בו די בסיסי והמחירים לא זולים.

תנאים אלה מסבירים מדוע השהות בחניון בצת היא בדרך כלל למשך מספר מצומצם יחסית של ימים, אפילו לילה אחד. יש אנשים שיוכלו להסתדר בו גם פרק זמן ארוך יותר, אבל לא כולם.

החדשות הטובות: אין צורך בתשלום

העובדה שחניון בצת אינו כולל תשתיות ראויות לציון מסבירה את הצד החיובי, והיא שכדי ללון בו אין צורך בתשלום דמי כניסה. זאת להבדיל מרוב החניונים שיצריכו מכם תשלום עבור הלינה, לרוב בגובה של כמה מאות שקלים למשפחה ללילה. במילים אחרות: אם הקראוון שלכם כולל את כל הדרוש (כולל חיבור נפרד למים וגנרטור חשמלי שלא יצרכו מכם חיבור לתשתיות חיצוניות), תוכלו ליהנות משהות “אמיתית” בחיק הטבע – מבלי שתצטרכו לשלם על כך כסף מעבר לעלות השכרת הקראוון.

ואגב, מעובדה זו ניתן להסיק שרמת הניקיון של החניון היא במידה רבה עניין של מזל. בשעות הפעילות של החוף הסמוך יכול להיות שכן ינקו את החניון בתדירות ראויה, אבל זה לא מובן מאליו. יש סבירות בה תשהו בחניון ולא תהיו מרוצים מרמת הניקיון שלו. קחו את זה בחשבון, כשמומלץ לפני שמחנים בחניון להתרשם קצת מהמצב שלו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר