חוף פולג

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

חוף פולג נחשב בעיני רבים ל-חוף של נתניה, או אפילו של אזור השרון כולו. זהו חוף מפותח מאד ויפה מאד, שידוע בשל אפשרויותחוף פולג רבות לבילוי שיש בו, פעילויות ספורט אתגרי ותשתיות ראויות. אבל האם החוף הזה יכול לשמש גם כ”בית” שלכם במהלך טיול עם קראוון?

כפי שתראו מיד, התשובה לכך יכולה להיות חיובית בהחלט. זאת על רקע העובדה שממש על קו החוף, סמוך למלון החוף הירוק, נמצא חניון לילה אליו ניתן להגיע עם הרכב. במאמר הנוכחי נציג עבורכם את המאפיינים העיקריים של החניון הזה.

מה כולל החניון של חוף פולג?

חניון הלילה של חוף פולג משמש במידה רבה אתר קמפינג, אם כי התשתיות שהוא מציע מהבחינה הזו הן די מוגבלות. לא תוכלו למצוא כאן למשל אוהלים קבועים או מבנים לאירוח, כך שאתם אלה שנדרשים לדאוג מראש לתשתיות השינה שלכם: אלה יכולים להיות אוהלים שאתם מקימים על החוף, אבל כמובן שגם קראוונים. היתרון הגדול מהבחינה הזו הוא שניתן להוריד את הקראוון ממש עד קו המים, ובכך לחוות את החוף עוד יותר.

התשתיות שמציע חוף פולג עבור המתארחים בו אינן אינסופיות, אבל קיימות. ניתן לחבר את הקראוון לתשתיות החשמל או המים, כאשר יש במקום גם ברזים. החניון מציע מבני שירותים ותאי מקלחות (למעשה, התאים של החוף כמכלול), כשמעמד התיאום שלו מול אנשי החניון מומלץ שתוודאו שהם באמת יהיו פתוחים וזמינים עבורכם. השימוש בתשתיות של החוף בא לידי ביטוי גם במקרים בהם אתם זקוקים לרכוש דבר מה, כאשר תוכלו להיעזר בקיוסק של חוף פולג.

ומה החניון לא כולל?

להבדיל מחניונים אחרים אין כאן מרכז שירות ייעודי למטייל, וגם לא אפשרות לרכוש או לשכור ציוד שישמש אתכם ביום או בלילה. קחו את זה בחשבון כאשר אתם מתכננים את הטיול, ובעיקר חושבים מה להביא (מצד שני, אתם נמצאים בנתניה, עיר בה תמצאו אינספור חנויות במרחק נגיעה).

עוד משהו שחסר בחניון של חוף פולג הוא מטבח שדה. המשמעות הישירה של זה היא שעליכם להכין את הארוחות, לאחסן את המוצרים וכן הלאה רק באמצעות התשתיות הקיימות בקראוון באמצעותו אתם מתניידים. כתוצאה מכך במעמד בחירת הקראוון חשוב שתוודאו שהוא אכן מציע מטבח ראוי. אם אתם לא רוצים להכין את הארוחות בעצמכם, הרי שתוכלו לסעוד במסעדת החוף במבו וילאג’. המסעדה הזו פתוחה בכל יום משעות הבוקר ועד חצות בלילה, ולכן היא יכולה לספק לכם מענה מקיף.

תנאי שהות כלליים

על מנת להשתמש בחניון הלילה של חוף פולג נדרש מכם, מטבע הדברים, לשלם דמי כניסה. החדשות הטובות הן שבדומה לחניוני קראוונים אחרים, מדובר כאן על עלות מינימלית לכל הדעות: משפחה יכולה לשהות בחניון בלילה בסכום של כמה מאות בודדות של שקלים. מיותר לציין שזה זול יותר ממקומות אירוח ולינה אחרים באזור (למשל בתי המלון ברצועת החוף של נתניה).
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר