חוף פלמחים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

חוף פלמחים הוא הרבה יותר מחוף ים. זהו אתר מעניין מאד מבחינה היסטורית, עם עתיקות, מערות ומבנים מעניינים בקרבת מקום,חוף פלמחים ולצד זה חוף מסודר ומפותח מאד – במיוחד מאז הליכי השדרוג המאסיביים שהוא עבר בשנת 2011.

החוף נחשב לאידיאלי לשהות במהלך היום אבל גם הלילה, כאשר במקרה הזה נכנס לתמונה חניון הלילה המוסדר שבו.

מה כולל החניון?

חניון הלילה של חוף פלמחים הוא האזור היחיד בו ניתן לשהות בחוף בשעות הלילה. למעשה, המדובר הוא בשני חניונים נפרדים: חניון הגבעה, המפותח יותר, או חניון החוף. החניונים מספקים מספיק שטח שניתן לשהות בו, בין אם בתוך הקראוון ובין אם באוהל שמקימים ממש על קו המים.

מיותר לציין שמדובר באחד האתרים הרומנטיים ביותר באזור המרכז, ומקום שמושך אליו גם משפחות שלמות וקבוצות חברים. החניון מהווה במידה רבה מקום בטוח ומוסדר למקם את הקראוון, בלוקיישן אידיאלי.

הוא לא כולל יותר מדי תשתיות, כאשר אין עבור הקראוונים אפשרות להתחבר לחשמל או למים. מי שזקוק לתשתיות האלה במהלך השהות שלו בחיק הטבע (לרוב כאשר השהות שלו היא יותר מלילה אחת), צריך לכן למצוא דרכים אחרות להסתדר. יש קראוונים שמבטלים את התלות בתשתיות חיצוניות, וניתן להעדיף אותם במקרה הזה.

חשוב שתצטיידו מראש ברוב הדברים שאתם זקוקים להם במהלך השהות בטבע, אם כי גם במצב אחר תוכלו להסתדר במידה מסוימת. בחניון הגבעה יש מרכז שירות למטייל, בו תוכלו לרכוש פריטים הכרחיים וגם לשכור כסאות או שמשיות. חניון החוף לא כולל את התשתיות האלה, והוא נחשב במידה מסוימת לבתולי יותר. ההחלטה היכן לשהות ולמשך כמה זמן חלה עליכם, כשרצוי לעשות זאת על פי משך השהות, מאפייני הקראוון שלכם, רצונות המטיילים וכן הלאה.

מעבר למיקום בטוח ושקט מציע החוף תאי שירותים, מקלחות חוף (לשטיפת מי הים. אין מקלחות לרחצה), סככות, שולחנות פיקניק ועוד. אם אתם רוצים לאכול בחיק הטבע, חשוב שתוודאו שהקראוון שלכם כולל מטבח מאובזר, מאחר ואין בחניוני חוף פלמחים מטבח שדה שיוכל לסייע לכם לאחסן מזון ולהכין ארוחות.

תנאי הכניסה לחניון

כדי לשהות בחניון הלילה של חוף פלמחים נדרש לשלם את דמי הכניסה (דמי החנייה למעשה), כאשר התשלום הדי בסיסי יאפשר חניה עם הרכב למשך יומיים. התשלום נעשה לרשות הטבע והגנים, פר רכב, כאשר מנויי רשות הטבע והגנים יכולים לקבל הנחה במחיר. מדובר לכן בפתרוחן שפוי מאד ללינה בחיק הטבע.

החניון מעמיד מספר איסורים ברורים לשוהים בשטחו, כאשר אסור להם להפעיל אמצעי הגברה ולהשמיע מוזיקה (או בכלל להרעיש יותר מדי), כשגם הכנסה והפעלה של גנרטורים אינה מותרת. כדי לא להסתבך עם פקחי רשות הטבע והגנים, וגם על מנת לא להפריע לשוהים האחרים בחוף היפה הזה, חשוב שתקפידו על הדגשים האלה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר