חניון לילה – חורשת טל

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

חורשת טל היא אתר טבע הנמצא בלוקיישן אידיאלי, ממש למרגלות הר החרמון. האתר מתפרש על פני כ-700 דונמים, המכיליםחניון לילה – חורשת טל מדשאות ירוקות, אגם שחייה צונן הניזון ממי נחל דן, שמורת סחלבים (כולל מיני סחלבים נדירים וייחודיים), צמחים מרהיבים ועוד.

לפני מספר שנים הפך המקום לאטרקטיבי עוד יותר עם חניכת חניון הקרוואנים, בעלות של כרבע מיליון שקלים. בכך הוא היה חניון הקרוואנים הראשון מסוגו שהוקם בשטח של גן לאומי שהגדירה רשות הטבע והגנים.

כיאה לאחד החניונים המבוקשים בישראל ללינה קרוואנים (ובכלל), חשוב לבחון את המאפיינים העיקריים של האתר. זה מה שנעשה עבורכם במאמר הנוכחי.

על החניון של חורשת טל

החניון של חורשת טל הוא עצום בגודלו, כאשר מבחינת קיבולת יכולים להיכנס אליו כ-1,500 איש. אלה יכולים לבחור באופנים שונים של לינה, ובכלל זה לינה תחת כיפת השמיים, לינה באוהלים פרטיים, לינה בבונגלוס רגילים או משודרגים (ללא מקלחות ושירותים פרטיים), וכמובן – חניון קרוואנים. בחניון של חורשת טל יש שבעה מקומות חנייה עבור קרוואנים, שמציעים את החיבורים הנדרשים לחשמל ומים.

החניון כולל את כל התשתיות הנדרשות לאירוח. רוב חלקי הגן מוארים באופן מלא, כשלצד זה תמצאו בחניון ברזיות מים לשתייה, ספסלים ושולחנות (הן קבועים והן ניידים), נקודות חשמל שניתן להתחבר אליהן (24 וולט, חובת ההצטיידות בכבלים ובמנורות היא עליכם), תאים לטעינה של טלפונים ניידים, עמדות לאיסוף גחלים ועוד.

השירותים במקום הם מרווחים, כאשר יש שמונה תאי נשים ושמונה תאי גברים. באשר למקלחות, יש 25 תאים: 12 מהם מיועדים לנשים ו-13 לגברים. בתשלום נוסף ניתן להשתמש במטבח השדה, ובו כיורים לשטיפת כלים ותאים בהם ניתן לקרר פריטי מזון (פחות רלוונטי בדרך כלל במקרה של אירוח קרוואנים, מאחר והקרוואנים עצמם יכללו לרוב את התשתיות האלה).

תנאי שהות כלליים בחניון חורשת טל

מחירי הכניסה לחניון חורשת טל עם קרוואן פרטי הם בהחלט סבירים. מחיר הכניסה הרגיל הוא 63 ש”ח למבוגר ו-53 ש”ח לילד, כאשר מנויי רשות הטבע והגנים מקבלים מחירים מוזלים: 48 ש”ח במקר של מבוגר ו-43 ש”מ במקרה של ילד. על חיבור לחשמל ולמים נדרשת תוספת של 50 ש”ח לקרוואן ללילה. העלויות האלה מצומצמות בצורה משמעותית ביחס לאופני אירוח אחרים באזור, מה שמסייע להסביר את הפופולאריות ההולכת וגוברת של תיירות הקרוואנים בסביבה בשנים האחרונות.

לחניון הקרוואנים של אתר חורשת טל ניתן להיכנס מהשעה 14:00 ועד השעה 22:30, וחשוב לא לחרוג מהשעות האלה. שימו לב שבמחיר הלינה כלול ביקור באתר עצמו, שניתן לעשות עד השעה 12:00. היציאה מהחניון צריכה להתבצע עד השעה 12:00 ביום העזיבה. מי שחורג מכך צפוי לשלם לא מעט כספים: תוספת של 50% על כל חריגה, או 100% במקרה של יציאה מהחניון אחרי השעה שש בערב.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר