חניון לילה – יהודיה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

שמורת הטבע יהודיה נחשבת לגדולה ביותר בגולן, וללא צל של ספק אחת הפופולאריות בישראל. האתר מציע עבורכם תפאורהיהודיה ירוקה ומרשימה, הכוללת מפלים ובריכות מים, יער שלם של עצי אלון תבור, נקיקים, חניונים וגם כמה פנינות חן היסטוריות, דוגמת הכפר הקדום יהודיה.

מי שרוצה לבקר בשמורה, או להתבסס עליה כנקודת מוצא לטיולים בצפון כולו, יכול בהחלט להתארח בחניון הלילה של השמורה, אליו נתייחס בסקירה הנוכחית.

מה תמצאו בחניון הלילה?

חניון הלילה של שמורת טבע יהודיה מיועד ל-500 איש, והוא פתוח מחודש אפריל ועד חודש נובמבר בכל שנה. להבדיל מחניונים אחרים של רשות הטבע והגנים כאן אין פתרונות לינה מובנים (נניח בקתות או מאהלים), כך שהלינה נעשית בשטח – בין אם בשקי שינה תחת כיפת השמיים, ובין אם באוהלים פרטיים.

נכון לנקודת הזמן הנוכחית אין בחניון מקום לקראוונים, אבל ייתכן מאד שבשנים הקרובות נשמע על שינוי חיובי מהבחינה הזו: זה לא סוד שתיירות הקראוונים נמצאת בעלייה בישראל, מה שבא לידי ביטוי בפתיחת חניונים חדשים בכל שנה. ייתכן לכן שבעתיד הנראה לעין החניון הזה יתפתח, כי כפי שתראו מיד – יש בו עדיין לא מעט דברים שנדרש להוסיף אליו.

חניון שמורת טבע יהודיה נחשב לבסיס ביחס לחניונים אחרים (ולא רק עקב היעדר האפשרות להיכנס עם הקראוון), וחסר חלק מהתשתיות שיאפשרו להתארח בו למשך מספר ארוך של ימים. ועדיין, יש בו את רוב הדברים שחשוב שיהיו כדי שניתן יהיה להתארח בבטחה לתקופות קצרות יחסית. החניון כולל חמישה תאי שירותים לגברים וחמישה תאי שירותים לנשים, אבל לא מקלחות (מכאן שהשהות בו בדרך כלל היא למועדים קצרים יחסית, נניח לילה אחד). לצד זה תמצאו בחניון סככות צל שנמצאות מעל אזורי הלינה, מצעי טוף דק, שולחנות פיקניק, מוקדי מדורה ותאים בהם ניתן לטעון את הטלפון הסלולרי (כי גם בחיק הטבע אנחנו לא יכולים בלעדיהם הרי).

מכיוון שחל איסור להשתמש במים מהברזים לשתייה, חובת ההצטיידות במספק שתייה למשך השהות שלכם בחניון מוטלת עליכם. יחד עם זאת, מהשעה שמונה בבוקר ועד תשע בערב פועל בחניון מרכז שירות למטייל, בו ניתן לרכוש משקאות קלים, גלידות, חטיפים, כובעים ומוצרי טיולים בסיסיים.

תנאי הכניסה לחניון

כדי להיכנס לחניון הלילה של שמורת טבע יהודיה נדרש לשלם סכום מינימלי של 15 ש”ח, שאינו כולל בתוכו את דמי הכניסה לאתר. ניתן להיכנס לחניון החל מהשעה 17:00 בערב ועד השעה 21:00, כשכניסה אחרי שעות הסגירה אפשרית, אולי, רק בתיאום מראש מול הנהלת החניון. את ציוד הלינה אתם נדרשים לקפל היטב בכל בוקר. ביום היציאה מהחניון, נדרש מכם לעזוב אותו עד השעה 8:30 בבוקר.

איסורים אחרים שקיימים בחניון הם להפעיל אמצעי הגברה או להשמיע מוזיקה בקולי קולות, להפעיל גנרטורים וגם להיכנס עם כלבים.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר