חניון לילה כוכב הירדן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

הגן הלאומי כוכב הירדן ממוקם בגליל התחתון, ונחשב לאתר חובה בעיקר עקב המבצר הצלבני בלוואר – מבצר שנשמר כמעטחניון לילה כוכב הירדן לחלוטין ומהווה אתר בעל חשיבות היסטורית עצומה.

במקום תמצאו מספר נקודות תצפית על כל הסביבה, גן פסלים מרשים שאחראי לו יגאל תומרקין, שבילי הליכה וגם חניון לילה, בו יעסוק המאמר הנוכחי. אז מהם מאפייני החניון? כמה זה עולה? ואיזה מענה הוא מספק למעוניינים להגיע לשטח הגן הלאומי עם קראוון שכור? על כך ועוד במאמר הנוכחי.

על חניון הלילה של הגן הלאומי כוכב הירדן

 הגן הלאומי כוכב הירדן מציע חניון לילה רחב מימדים, שהקיבולת שלו היא כ-1,000 איש. החניון פתוח עבור משפחות ויחידים בסופי שבוע בכל ימות השנה, ועל פי מזג האוויר, כאשר קבוצות ותלמידים יכולים להיכנס כל השנה (גם כן אם מזג האוויר מאפשר זאת). ניתן לבחור בין מספר אופני לינה, אם כי חשוב להדגיש שאין כאן תשתיות מטעם החניון (למשל אוהלים קבועים או חדרי צוות, שכן קיימים בחניונים אחרים). הלינה לכן אפשרית בשקי שינה תחת כיפת השמיים, באוהלים פרטיים או בקראוונים, כאשר אין בחניון חיבור ישיר של הקראוון למים ולחשמל.

חניון הלילה של הגן הלאומי כוכב הירדן כולל תשתיות סבירות, אבל בעיקר עבור אלה השוהים בו פרק זמן מצומצם של יום או יומיים – זאת על רקע העובדה שהחניון לא כולל מקלחות. תחת זאת תמצאו בו תאורה כללית, תאי שירותים, שולחנות פיקניק, מוקדי מדורות, תאים לטעינה של טלפונים סלולריים ומטבח שדה ובו מים זורמים, כיורים לשטיפת כלים ותאורה נקודתית. אין במקום מרכז שירות למטייל וגם אי אפשר לשכור ציוד, כך שהחובה שלכם היא להגיע מצוידים בכל מה שאתם זקוקים לו במהלך השירות.

כן מוצעות פעולות שונות בחניון, לרבות תצפיות זריחה, סיורי עששיות (כרוכים בתשלום ומצריכים תיאום מראש), חוברות הפעלה לילדים ועוד. בנוסף, החניון מהווה אתר מצוין לצפייה בכוכבים, על רקע העובדה שמעבר לתאורה הנקודתית שלו עצמו הוא חשוך כמעט לחלוטין.

מחירים ותנאי שהות

כדי להיכנס לחניון הלילה של הגן הלאומי כוכב הירדן נדרש לשלם דמי כניסה, אך אלה לא גבוהים מדי. המחיר למבוגר הנכנס עם קראוון פרטי הוא 42 ש”ח, בעוד שעל ילד נדרש לשלם 32 ש”ח. מנויי רשות הטבע והגנים נהנים ממחיר מוזל, של 27 ש”ח למבוגר או 22 ש”ח לילד. מחירים אלה כוללים בתוכם את הכניסה לגן הלאומי עצמו.

לחניון הלילה ניתן להיכנס בין השעות 17:00 ל-22:00, כאשר חשוב להקפיד על קיפול הציוד והאוהלים מדי יום עד השעה 10:00 – זאת על רקע העובדה שהגן נפתח בשעות אלה למבקרים. ביום היציאה מהחניון, נדרש לעזוב אותו עד השעה 10:00. חל איסור להפעיל גנרטורים או אמצעי הגברה בשטח חניון הלילה, כאשר גם הכניסה לכלבים אסורה.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר