מעין חרוד

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

הגן הלאומי מעין חרוד נמצא ממש למרגלות הר הגלבוע, ומכאן שהמיקום שלו הוא אידיאלי. הוא מציע את כל מה שאנחנו דורשים מגןמעין חרוד לאומי: טבע במלוא הדרו (כולל המעין יצמו, בריכה קטנה לשכשוך ועוד), אתרים היסטוריים חשובים בקרבת מקום (בעיקר הבית ואחוזת הקבר של יהושע ואולגה חנקין, מהחשובים בהיסטוריה הציונית של מדינת ישראל) ותשתיות מלאות לאירוח.

על רקע האטרקטיביות של האזור, והפופולאריות ההולכת וגוברת של תיירות הקרוואנים בישראל, נראה שהייתה זו שאלה של זמן עד שבמקום יוקם אתר קרוואנים, בו יכול להתארח כל מי שמעוניין בטיול זול וחווייתי במיוחד.

מה כולל החניון?

חניון הלילה של הגן הלאומי מעין חרוד הוא גדול מאד, כפי שתעיד העובדה שהקיבולת שלו היא כ-3,000 איש. הם יכולים לבחור בין אופציות שונות ללינה, לרבות לינה שטח בשקי שינה, לינה באוהלים, לינת צוות (למעשה באכסניה) או חניון הקרוואן, שהוא למעשה הסיבה שהתכנסנו כאן.

קרוואנים רבים מאלה שמושכרים כוללים בתוכם כבר את כל התשתית הנדרשת למשפחה המתארחת, כך שחיבורים למים, לחשמל או לגז עשויים להספיק ברוב המקרים. בכל זאת, חשוב לזכור שבחניון הגן הלאומי מעין חרוד יש תשתיות כלליות ראויות מאד. הן כוללות תאורה מלאה, תאי מקלחות ושירותים (עם מים חמים), שולחנות פיקניק, מוקדי מדורה (בתיאום מראש), מקררים, מקפיא ועוד. קבוצות בלבד, בתיאום מראש, יכולות להזמין כירת גז עם שלושה ראשים, גם אם כאמור בדרך כלל הכנת האוכל תיעשה בקרוואנים עצמם, שמציעים את המכשירים והתשתיות לצורך זה.

מחירים ותנאים כלליים

כניסה לחניון הגן הלאומי מעין חרוד עם קרוואן פרטי, בין אם מושכר ובין אם לא, מצריכה מכם מחיר סביר בהחלט. מחיר כניסה רגילה, נכון לנקודת הזמן הנוכחית, עומד על 63 ש”ח למבוגרים ו-53 ש”ח לילד. מנויי רשות הטבע והגנים משלמים מחיר מוזל, של 48 ש”ח למבוגר או 43 ש”ח לילד. מחירי הלינה, יש לציין, כוללים בתוכם את הכניסה לגן הלאומי. על חיבור לחשמל נדרש לשלם סכום של 30 ש”ח לקרוואן ללילה.

חניון הלילה של הגן הלאומי מעין חרוד פועל בחודשים מרץ עד אוקטובר, כאשר בחודשים יולי ואוגוסט הלינה בחניון עבור משפחות ויחידים, אפשרות בסופי שבוע בלבד. ניתן להיכנס לחניון בימים אלה בין השעה 15:00 ל-19:00, כאשר היציאה ממנו ביום העזיבה תהיה עד השעה 16:00 לכל המאוחר. קבוצות ותלמידים יכולים להיכנס לחניון גם בימים אחרים, בתיאום מראש כמובן.

שימו לב שיש מספר חוקים שחייבים להקפיד עליהם: אסור להשמיע מוזיקה בשטח החניון, להכניס אליו כלבים או בקבוקי זכוכית וגם לא למתוח ולחבר כבלי חשמל וכבלים מאריכים. אין במקום מרכז שירות למטייל בו ניתן לרכוש ציוד ולבצע השלמות, ולכן החובה שלכם היא להיערך מראש ולהגיע עם כל מה שאתם זקוקים לו לצורך השהות שלכם.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר