נחל עמוד

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

שמורת הטבע נחל עמוד נחשבת לאחת הפופולאריות בישראל, כך שמשפחות רבות מקפידות להגיע אליה אחת למספר שנים לפחות.נחל עמוד הן נהנות מנחל איתן, בריכות שמיים ומעיין שופע, אתרים היסטוריים (למשל משטרת עין תינה), מערות פטריהסטוריות ושלל נקודות עצירה ואפשרויות לפיקניקים.

מה שלא כולם יודעים הוא שבמהלך השנים נפתח בנחל עמוד חניון לילה שמשמש, במידה רבה, את המבקרים באזור באמצעות קראוון שכור. על תנאי האירוח בחניון, היתרונות שלו והמחיר שתידרשו לשלם כדי להתארח בו בסקירה הנוכחית.

מה מציע החניון של נחל עמוד?

חניון הלילה בשמורת הטבע נחל עמוד נמצא ממש בלב השמורה, בסמוך לשביל ישראל ולשביל מים המגיע לים – נקודה מצוינת לחקור את האזור. החניון מיועד לאנשים המעוניינים ללון תחת כיפת השמיים, באוהלים או בקראוונים. בסך הכול קיבולת החניון היא 600 איש, והתפוסה שלו היא בהחלט מרשימה בחודשים בשנה בהם הוא פתוח: מחודש מרץ ועד חודש נובמבר.

חניון שמורת טבע נחל עמוד מציע תשתיות חיוניות עבור המתארחים בו. בין היתר מדובר כאן על שירותים (אבל לא מקלחות, שימו לב: ודאו לכן שהקראוון שלכם כולל מקלחת), ברזיות מים, תאורה סולארית מלאה, סככות צל, שולחנות לפיקניקים, מוקדים למדורות וכן תאים בהם ניתן לטעון את הטלפונים הסלולריים. גם אם בדרך כלל הכנת האוכל תיעשה בתוך הקראוון, עם תשתיות ומוצרי חשמל שכבר מהווים חלק ממנו, יש בחניון של נחל עמוד מטבח שדה הכולל בתוכו משטחי עבודה וכיורים לשטיפת הכלים. ניתן להיעזר בהם בעת הצורך.

מחירים ותנאים כלליים

סיבה מרכזית לפופולאריות של השכרת קראוונים בישראל בשנים האחרונות היא שמחירי ההשכרה, והלינה בשטח, נמוכים בצורה משמעותית מאשר כל פתרון אירוח אחר. גם במקרה של החניון בשמורת הטבע נחל עמוד ניתן לראות את זה. מחיר הכניסה לחניון עם קראוון פרטי הוא די מינימלי, ועומד נכון לנקודת הזמן הנוכחית על 42 ש”ח למבוגר או 32 ש”ח לילד. מנויי רשות הטבע והגנים משלמים סכום מוזל עוד יותר, של 27 ש”ח (מבוגר) או 22 ש”ח (ילד). מחירים אלה כוללים בתוכם את הכניסה לשמורת הטבע עצמה.

ניתן להיכנס לחניון הלילה בין השעות 15:00 ל-17:00, כך שחשוב לדייק כדי להימנע מבעיות. ביום היציאה מהחניון, העזיבה אפשרית עד השעה 10:00 בבוקר. במהלך השהות בחניון חל איסור על הפעלת אמצעי הגברה והאזנה למוזיקה בקול, הפעלת גנרטורים או כניסה עם כלבים. אם אתם מעוניינים להדליק מדורה, עליכם לעשות זאת אך ורק באזורים המיועדים לכך.

במקום יש מרכז שירות למטייל, הפתוח בשעות 8:00-17:00 בימי אמצעי השבוע ובשעות 8:00-16:00 ביום ו’ (בחודשי החורף הסגירה של המרכז היא שעה קודם לכן). במרכז ניתן לרכוש מוצרים שונים, דוגמת חטיפים, משקאות, גלידות, ארטיקים ועוד. המקום מאפשר לשכור מנשא לתינוק תמורת סכום די מינימלי.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר