לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מתחם תל אפק הוא חלק מהגן הלאומי ירקון, לצד מתחם מקורות הירקון. מה שחשוב שתדעו הוא שמדובר באחד האתרים המומלציםתל אפק לביקור באזור המרכז.

במתחם תמצאו לא מעט אטרקציות מרתקות מכל סוג: מבצר אנטיפטריס המפורסם, ברכות שכשוך, שביל החצמים שמזמין אתכם למסלולי הליכה מענגים, שרידים היסטוריים של מפעל המים הבריטי, מתחם נופש ושעשועים לבני כל המשפחה ועוד.

בסקירה הנוכחית נציג עבורכם את המאפיינים של חניון הלילה שבמקום, כתובת אידיאלית למי שמטייל במרכז הארץ עם קראוון.

מה תמצאו בחניון?

חניון הלילה של תל אפק (ושל הגן הלאומי ירקון כמכלול) נחשב לרחב ידיים בכל קנה מידה, כפי שניתן להסיק מהקיבולת שלו, שעומדת על כ-1,200 איש. החניון מאפשר לינה במספר אופנים: ניתן ללון בשקי שינה תחת כיפת השמיים, באוהלים פרטיים אשר אתם מקימים באתר, באחד מבין שני חדרי צוות ממוזגים (כל אחד מיועד לעד שלושה אנשים) ובתיאום מראש  – גם בחניון הקראוונים. הבעיה היא שלמעט מקרים המפורסמים באתר של רשות הטבע והגנים, חניון הקראוונים פתוח אך ורק לקבוצות של 100 איש ומעלה. מומלץ לברר עם אנשי החניון, אבל סבירות גבוהה שאם אתם לא עומדים בתנאי הזה, תצטרכו לבחור בחניון אחר.

חניון הקראוונים של תל אפק והגן הלאומי ירקון מציע תשתיות אירוח מספקות בהחלט. הוא מציע חיבור לחשמל ולמים לכל קראוון, ולצד זה כולל תאורת שטח, מקלחות המציעות מים חמים, תאי שירותים, מוקדי מדורה (כולל עצים), עמדות בישול, שולחנות פיקניק, תאים לטעינת טלפונים סלולריים וגם מטבח שדה המכיל מקפיא, תריסר תאים לקירור מוצרי מזון ו-30 כיורים. לא תמיד יש צורך בכל אלה, מכיוון שקראוונים שכורים הם לרוב מאובזרים בצורה מרשימה מאד, אבל חשוב שתדעו שגם אם חסר לכם משהו בקראוון  – יכול להיות שהחניון של תל אפק יציע זאת עבורכם.

מחירים ותנאי שהות

בחניון הלילה של תל אפק בפרט והגן הלאומי ירקון בכלל תוכלו לשהות תמורת מחירים סבירים בהחלט. העלות למבוגר עומדת על 53 ש”ח, בעוד עבור ילד נדרש לשלם 42 ש”ח. מי שמחזיק במנוי של רשות הטבע והגנים מקבל הנחה, כאשר המחיר במקרה הזה עומד על 38 ש”ח למבוגר או 32 ש”ח לילד. על חיבור לתשתית החשמל במקום נדרש לשלם 30 ש”ח נוספים. מחירים אלה כוללים בתוכם ביקור במתחם תל אפק.

כדי להימנע מאי נעימות, חשוב לדעת מראש את שעות הכניסה לחניון: ניתן לעשות זאת בין השעות 15:00 ל-18:00. ביום העזיבה, אתם צריכים לעזוב את החניון עד השעה אחת בצהריים. איסורים אחרים שאתם צריכים לשנן מאפיינים את רוב חניוני הלילה בישראל: איסור על הפעלת אמצעי הגברה או גנרטורים, וגם איסור להיכנס עם כלבים. במקום אין מרכז שירות למטייל, אך ניתן לשכור בתשלום של 10 ש”ח ללילה מזרנים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת קרוואנים

שירותי השכרת קרוואנים עם החברה המובילה בישראל. קרוואנים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם!

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר